Jardin de France
0212 321 31 11    0530 497 54 54 EN
ANA SAYFA TANITIM VİDEOMUZ SİZDEN GELENLER HİZMETLERİMİZ GALERİ İLETİŞİM

Anet & Murat ÇavuşoğluTeşekkür Mektubu

Merhaba,
Her geçen gün düğünümüzle ilgili aldığımız güzel yorumlarda sizleri düşünmemek ve defalarca teşekkür etmek istememek elde değil. Öncelikle biz ve ailemiz geceden çok memnun ayrıldık, davetliler mekana hayran kaldı. Biz düğünden sonra düğünün gerçekten muhteşem olduğunu gelen telefon ve mesajlardan anladık diyebiliriz. Film ve masal tadında düğün ambiyansını tam anlamıyla bize hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Düğünde başından beri bizi tüm sabrı ve ilgisi ile dinleyen Beliz’e , her bir detayla ilgilenen olası bir engelin oluşmaması için yanımızdan ayrılmayan Uygu’ya , gelin odasında bizimle yakından ilgilenen Görkem’e , Düğün müzikleri için bizimle özellikle birebir çalışan tüm vaktini ve ruhunu koyan Dj Murat Mazliyah’ a sıcak ilgisi ve herşeyin mükemmel olması için çabalayan Ayşegül ‘ e çok ama çok teşekkür ederiz. Bu anı tekrar yaşamak istesek tekrar bu mekanı ve tekrar sizlerle çalışmayı isteriz.

Bu detayları bilmek istersiniz diye ekliyorum.
Özellikle kokteyldeki servisler, düğün yemeği, genel düzen ve disiplin çok beğenildi.
Yemeklerdeki zamanlama ve servis özellikle beğenilmiş. Mekan düzeni ve ışıklandırma özellikle sorulan detaydı.

İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Arzu & AliTeşekkür Mektubu

Beliz Hanım,
Düğün resim ve videolarımızı ancak detaylı inceleyebildik. Düğünden aklımızdan kalanları video ve resimlerle tazelemiş olduk ve sonuçtan çok memnunuz. Sadece biz değil ailelerimiz ve arkadaşlarımız da düğünü çok beğenmiş ve çok eğlenmişler. Öncelikle düğün öncesinde o kadar kısa sürede çadırı özveriyle hazırlayan, hava muhalefetine rağmen bahçeyi bizim resimlerde gördüğümüz haline getirmek için uğraşan herkese çok teşekkürler.

Düğün boyunca yapılan ikramların yüksek standardı bizleri çok memnun etti. Düğünde yapılan ikramların hazırlanması ve servis edilmesinde görev alan tüm ekibe tekrar tekrar teşekkürler. Onlar sayesinde bu özel günümüzde misafirlerimizi çok iyi ağırladığımızı düşünüyoruz. Düğün öncesi ve sırasında herşeyi bizim için kolaylaştıran Uygu bey e ayrıca teşekkürlerimizi iletin lütfen. Fransız Bahçeleri için karar verdiğimiz ilk günden itibaren bahçede ve ya ofisinizde her karşılaştığımızda gösterdiği olumlu tavır için kendisine minnettarız.

Son olarak Fransız Bahçelerine karar vermemizi sağlayan , sonrasında her türlü talebimizi anlayışla karşılayan , telaşımızı paylaşan tüm süreç boyunca pozitif tavrını koruyan ve her aşamayı kolayca geçmemizi sağlayan size çok çok teşekkürler Beliz Hanım. Sayenizde hep hatırlayacağımız o güzel geceyi yaşamış olduk. Fransız Bahçeleri gibi güzel bir mekanın sizin ki gibi başarılı ve profesyonel bir ekiple birleşmesi düğüne gelen tüm misafirleri ve bizi fazlasıyla memnun etti.

Tekrar tekrar teşekkürler.

Aslı & UtkuTeşekkür Mektubu

Beliz Hanım Merhabalar,

Balayı dönüşü işlere gömülünce geciktik size tesekkür etmekte, mahçup olduk.

Düğünümüzdeki yardımlarınız, rahatlatıcı yaklaşımınız ve kusursuz servisiniz icin çok teşekkür ederiz. Hem biz, hem ailelerimiz hem de konuklarimiz çok memnun kaldılar.

Tekrar karşılaşmak dileğiyle :)
Gorüşmek üzere

Ayşem & AliTeşekkür Mektubu

Beliz hanım merhaba,
Düğün günü ile başlayan , ardından harika bir balayınla devam eden süreç o kadar keyifliydi ki , iki hafta önce dönmüş olmamıza rağmen hala düğünü konuşup kulaklarınızı çınlatıp duruyoruz.

Fransız Bahçeleri sanıyorum ki düğün mekanı aramaya başladığımda google ın ilk reva gördüğü mekandı. “ aa burası ne muhteşem görünüyor” diye geçirmiştim içimden. El feneri bile almadan internetten 2 gün araştırma yapan ben , tabi ki önüme ilk konulanlarla yetinmeyecek , öğrenim hayatımda ki halimin aksine ev ödevimi tam yapacaktım. Bu süreçte çok mekan gezdik ve gördük ama Fransız Bahçelerinin kapısından ilk girdiğimiz andan itibaren ne olursa olsun, düğünümüzü orada yapacağımızı biliyorduk.

Mekanın güzelliği dışında Beliz Hanım siz, Fendi den Funda hanım ve Ayşegül hanımla tanıştıktan sonra en doğru karar olduğunu anladık. Tecrübemize dayanarak değil, tamamen sizlerin o sıcak ve daha da önemlisi , bizi dinleyip tam olarak ne istediğimizi anlayarak, bunu bize sunabileceğinize dair vermiş olduğunuz güvenle o kadar rahatladık ki bu zorlu hazırlık süreci içerisinde herhalde en az zorlanıp endişe duyduğumuz kısım organizasyonun kendisi oldu.

Düğün günü herşey tam da istediğimiz gibi ve aynen bize anlattığınız gibi oldu.

Fransız Bahçelerinin büyülü havası , tüm gün canla başla koşturan, bir saniye bile yanımızdan ayrılmayan Burcu Hanım sayesinde tüm hazırlıklarımız keyif ve neşe içerisinde geçti. Aksayan hiç bir şey olmadığı gibi , tecrübeniz ve profesyonel yaklaşımınız ile ihtiyaçlarımızı bizden önce sizler biliyor gibiydiniz. Kısacası bize sevdiklerimizle dilediğimizce eğlenme dışında birşey bırakmadınız. Sonrasında nikah ve eğlence... Hem biz hemde davetlilerimiz için kolay kolay unutulmayacak bir gece yaşattınız. Bugüne kadar düğünlerle ilgili duyduğumuz zaman zaman da şahit olduğumuz korku hikayelerinden çok uzak, tüm enerjimizi yansıtabileceğimiz sıcacık bir düğün oldu.

Size , Funda , Ayşegül, Burcu Hanımlara, Murat , Uygu , Atilla beylere ve tanıma fırsatı bulamadığımız tüm personele sonsuz teşekkürler. Herşey gönlünüzce olsun!

Sevgiler

BaşakTeşekkür Mektubu

Beliz Hanım Merhaba,

Çok teşekkür ederiz herşey yolunda. Tatilde güzelce dinlendik ama sonrasında iş hayatının gerçekleriyle yüzleşmek sinir bozucu olduJ

Sizin de yaz sezonu koşuşturmacanız tüm hızıyla başlamıştır diye düşünüyorum.

“Davetimiz ile ilgili herşey için başta size olmak üzere tüm ekibinize (Ayşegül Hanım, benim tüm stresimi ve heyecanımı çeken Burcu (ismini yanlış hatırlıyor olabilirim çok pardon), Funda Hanım, Uygu Bey, DJ Murat, Mayda Hanım ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten bizim rahat etmemiz için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü. Davetimiz ile ilgili en ufak bir sorun bile yaşamamak, strese bile girmeden tüm işlerin yolunda gitmesi gerek bizim gerekse de ailelerimizin en özel günümüzü çok güzel ve keyifli bir biçimde geçirmemizi sağladı.

Fransız Bahçelerinin güzel ambiansı sizin gibi güzel bir ekiple ve eğlence anlayışı ile birleşince “kendi düğünümüz diye söylemiyorum ama şimdiye kadar katıldığım düğünler arasında en güzel düğün bizimkiydi” cümlesini kurdurttu banaJ Aynı şekilde bu cümleyi tüm yakınlarımızdan ve arkadaşlarımızdan da duymak bizi çok fazla mutlu etti. Düğün ve sonrasındaki after partymizde hem Emir ve ben hem de tüm arkadaşlarımız inanılmaz eğlendik!!!

Resimlerimizi görmek ve videolarımızı izlemek için sabırsızlanıyoruz. Özellikle talk to me videosunu…J

Herşey için tekrar teşekkürler..”
Kocaman Sevgiler,

Berkay BarlasTeşekkür Mektubu

Beliz Hanım Selam,

Düğünden sonraki gün apar topar balayına gittik, şimdi geri döndük, ancak geri dönebiliyorum. Biz teşekkür ederiz asıl, çok mutlu bi gün oldu bizim için.

Hatırladığım kısımları harikaydı, hatırlamadığım kısımlar daha da güzeldir büyük ihtimal. :) İnsanların geri dönüşleri de hep beklediğimizden de güzel oldu. Funda Hanımlar başta olmak üzere, fotoğraf-müzik-shot bar firmalarından da çok memnun kaldık.

10 kere daha düğün yapıcak olsam yine Fransız Bahçeleri'nde yaparım, gerçekten çok farklıymış. Tekrar teşekkür ederiz. İrem bizzat bir teşekkür yazısı yazmak istediğini söyledi, ben kendi adıma yazdım o yüzden. Özlem için ayrı bir parantez açıp bitireyim. Öğle saatinde başlayıp, türlü türlü isteklere rağmen bir kere suratını asmadan gece 4'e kadar her problemi çözmeye çalıştı. Süperdi, ona çok selamlar. Uygu Bey'e de selam.

Bizim Tepe'de yakın zamanda bir salı akşamı görüşürüz büyük ihtimalle.
Sevgiler

BurcuTeşekkür Mektubu

Belizcim Merhaba,

Yorumlarımızı yazmadan önce sana ve ekibinize çok teşekkür ederiz bizi rahatlattığınız ve o akşam süper iş çıkardığınız için.

Herkesden her konuda çok olumlu geri dönüşler alıyoruz; mekanın yeri olsun, servis , yemekler(!) ve pasta(!) ... Bende pastadan yedim çok beğendim:) o kadar komikki biri pasta yüzünden visky içmeye başladığını söyledi:) anlayacağın baya beğenilmiş. Düğün ortamıda çok güzeldi, keyifli ve huzurlu.. Süslemede harika görünüyordu. Herşey çok güzeldi, Gökçe çok yardımcı oldu ve rahatlattı, ona da çok teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Uzun süre sabırsızlandığımız ve heyecanlandığımız düğünümüzü rahat ve neşeli hale getirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Baya ilgilenen var bahçeyle bu arada:)

Sevgiler

Can & ZeynepTeşekkür Mektubu

Beliz selam,

Düğün sonrası anca kendimize gelebildik, bir de tatiller girince araya iş güç tarafında oldukça yoğunuz.

Fransiz Bahçeleri'nde düğünümüzü yapabilmiş olmaktan çok mutluyuz. Hayal ettiğimiz gibi çok güzel, eğlenceli ve unutulmaz bir gece oldu. Tüm tanıdıklarımız da geceyi, yemekleri ve mekanı anlata anlata bitiremiyorlar.

Size de ayrıca çok teşekkür ediyoruz. Yardımlarınız ve organizasyon konusunda göstermiş olduğunuz profesyonelik bizleri çok rahat ve mutlu etti.

Tüm evlenmeyi düşünen arkadaşlarımıza Fransız Bahçeleri'ni tavsiye ediyoruz :) En kısa zamanda davetli olarak Fransız Bahçeleri'nin tadını çıkarmak en büyük arzumuz:)

Tekrar teşekkürler. Görüşmek üzere,

Cihan YILMAZTeşekkür Mektubu

Beliz Merhaba,

Öncelikle tüm iyi niyet ve pozitif tavrınız için son derece teşekkürler...

Aldığımız geri bildirimlere istinaden ( keza biz ne gördük ne de dahil olabildik :P ), kokteyl son derece etkileyici ve zengin bir içeriğe sahipmiş.

Herkes memnun kalmış ve kokteyl sonrası için gerekli motivasyonu elde edebilmiş. :))

Atmosfer bizi rahatlatan ve güven veren bir şekilde hazırlanmıştı, hem servisin hem de sizinlerin "kalitesi" tartışılmazdı.

En yakın gelecekte görüşmek dileğiyle,

Sevgiler

Çağla & TolgaTeşekkür Mektubu

Beliz Hanım, Uygu Bey,

Düğünümüzde bize gösterdiğiniz ilgi için bir kez daha çok teşekkür ederiz. Görkem Hanım'a da sevgilerimizi ve teşekkürlerimizi iletmenizi rica ederiz.

Sevgi ve selamlar,

Deniz & ErsinTeşekkür Mektubu

Herkese Merhaba,

10 Haziran 2011 Cuma günü Fransız Bahçeleri'nde gerçekleşen düğünümüzde, profesyonellikleri ile bizlere hayatımızın en güzel gününü yaşamamıza katkıda bulunan; Elchyn Catering 'ten her an yanımızda olarak, desteğini esirmeyen Beliz Hn'a, davetlilerimize gösterilen kusursuz servisin mimarı Uygu Bey'e ve bizler daha talep bile etmeden neye ihtiyacımız olduğunu tespit edip hemen gerekeni yapan Burcu Hn.'a

Samimiyeti ve dostane yaklaşımının yanı sıra, sergilediği koordinasyon performansından dolayı DV Production 'dan Ayşegül Hn.'a, Türkiye'nin en iyi düğün DJ'i Murat Bey'e ve yaşadığı 3000 düğün tecrübesi ile tüm gerginliğimizi alan büyük fotoğraf sanatçısı Atilla Bey'e,

Gelin çiçeğinden, masa düzenlemesine kadar hazırladıkları zerafet ve zevk dolu düzenlemelerinden dolayı Fendi Organizasyon'dan Funda Hn. ve Bülent Bey'e

Hazırladığımız sürpriz dans ile herkesi şaşırtabilmemizi sağlayan, senseyimiz Hande Hn.'a;sonsuz teşekkürler ediyoruz. Bu güzel mekan sizlerle daha da güzelleşiyor. Hiçbirimiz bu geceye doyamadık. Sağolun, varolun.

Saygılarımızla

Dalya Heper Ertürk & Türker ErtürkTeşekkür Mektubu

Sevgili Beliz, Uygu, ve tüm Fransız Bahçeleri / Elchyn Catering Ekibi,

17 Eylül 2011'de gerçekleştirmiş olduğumuz bize ve tüm dostlarımıza göre muhteşem geçen düğün organizasyonumuz öncesinde bizlere göstermiş olduğunuz yönlendirme, sabır ve işbirliği için öncelikle çok çok teşekkür ediyoruz. Fransız bahçeleri'nde düğün gerçekleştirme kararımızın ne kadar doğru bir karar olduğunu düğün sonrasında ailelerimizden ve düğünümüze katılan tüm misafirlerimizden duymak kadar hoş bir duygu yoktu. Havanın bize sürpriz yapmaması ile, Fransız bahçelerinin boğaz kenarındaki muhteşem ambiansı, davetlilerimizin güzelliği, Elchyn Catering'in sunduğu misafirlerimizden sanki şık bir restorandaki a la carte menü gibiydi yorumlarını aldığımız inanılmaz lezzetli kokteyl ve yemek menüsü, Armoni organizasyonun en ince detayına kadar masa ve çevre düzenlemesini çok şık planlaması, ışıklandırma ve müzikteki başarı, garsonlarınızın kusursuz düzen içerisinde gece boyunca misafirlerimize servis vermeleri, dakika dakika gecenin akışını planlamanız, gelin ve damada gün boyunca yardımcı olacak arkadaşımızdan, eğlence sırasında misafirlerimize verilen shot'lara kadar düşünmeniz ile birleşince hayallerimizdeki düğün gerçek oldu. Fransız bahçelerinde düğün yapmanın keyfini başkalarının da yaşaması için elimizden geleni yapacağız. Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyoruz.

Sevgiler

Selamlar / Best Regards

Didem ve Shamar MitchellTeşekkür Mektubu

Sevgili Beliz Hanım,

Biraz geç yazabildiğim için özür diliyorum. Düğünümüzdeki herşeyden hem ben ve eşim, hem ikimizin ailesi, hem de bütün konuştuğumuz misafirlerimiz çok memnun kaldı. Herşey tam istediğimiz gibi oldu. Çadırın bir bölümünün kalkması ve nikahın yukarıya alınması benim için bile sürpriz oldu ve çok sevindim. Herşey çok güzel organize edilmiş ve çok güzel görünüyordu.

Burcu Hanım bütün gece boyunca bize inanılmaz yardımcı oldu. Herşeyimizi düşündü. Hiç bir eksiğimiz olmadı sayesinde. Müziğimiz, yemekler, servis, süslemeler, shot servisi, ışıklandırma her şey çok güzeldi ve hepimiz çok memnun kaldık. Hiç birşeyde en ufak bir kusur yoktu. Her şey hayal ettiğimden bile daha güzeldi.

Herşey için çok çok teşekkür ederiz.

Sevgilerimizle

Dr. Z. Merve GökbugetTeşekkür Mektubu

İyi Günler,

Umarım iyisinizdir ve her şey harika gidiyordur. Tahmin ediyorum ki yaz sezonu açıldığından yoğunluğunuz da artmıştır. Size şimdiden iyi çalışmalar diliyorum.

Başından beri sürekli iletişimde olduğumuz ve her derdimize beraber çözüm bulmamızı sağlayan Meltem Hanım, bizden ilgi ve alakasını ayrıca yardımlarını esirgemeyen Beliz Hanım, balomuzda tek tek her şeyi kontrol edip bizimle o gün birlikte koşturan hatta daha çok koşturan Uygu Bey iyi ki varsınız!!

Bizim bu özel günümüzde, bizi çok özel ve iyi hissettirdiğiniz için size ne kadar teşekkür etsek az. Halen arkadaşlarımızdan teşekkür mesajları ve yer seçimimiz ile alakalı süper geri dönüşler alıyoruz. Bunu sizin güzel hizmetinize borçluyuz. Sizin gibi güzel bir ekiple tanışmaktan ve çalışmaktan mutluluk duydum. Umarım daha bir sürü güzel günümüzde birlikte çalışabiliriz. Her şey için tekrardan çok teşekkür ediyorum, Fransız Bahçeleri ailesini çok sevdik!
Saygılarımla,

Dr. Z. Merve Gökbuget
(Dr ünvanımızı da almış bulunuyoruz :) )

DuyguTeşekkür Mektubu

Beliz Hanım Merhabalar,

Kusura bakmayın geç dönüş yapıyoruz size. Tatilimiz çok güzel geçti. Ama döndüğümüzden beri direndiğimiz için yeniden yorulduk :)

Düğünümüzü özel kıldığınız için size ve ekibinize ne kadar teşekkür etsek azdır. Biz çift olarak zaten çok eğlendik ama davetlilerin fikrini çok merak ediyorduk. Bize yazdıkları notları, mailleri Türkiye'ye döndüğümüzde okuma fırsatı bulduk. Hepsi beğenmemiş bayılmış! :)

Yemek servisini, dekorasyonu.. özellikle müziği çok beğendiler! Birçoğu Fransız Bahçeleri'ne daha önce gelmemişti. Böyle yeşil-mavi bir bahçeyle karşılaşınca çok şaşırdılar, çok sevdiler.

Müziğin 12'de bitmesi dışında her şey mükemmeldi. Biliyoruz sizinle alakalı değil ama keşke en azından 1:00'e kadar izin verseler açık havada müziğe :)

Bizim zaten hizmetiniz konusunda en ufak bir şüphemiz yoktu. Sadece davetlilerin katılımcı olması için dua ediyorduk ki sağolsun Murat Bey de müzikleriyle herkesi yerlerinden kaldırdı. Bilmiyorum farkettiniz mi 72 yaşındaki büyük teyzem hiç oturmadı yerine:)

Gün boyunca fotoğraflarımızı çeken arkadaşım da fiilen sürekli Taksim'de direnişte olduğu için henüz fotoğraflarımızı alamadık. Ama onları aldığımız zaman da sizlere birkaçını gönderiyor olacağım.

Ekim ayındaki ilk görüşmemizden itibaren güler yüzünüzü ve yardımlarınızı eksik etmediğiniz için öncelikle size çok teşekkür ederiz. Keza yine düğün günü her daim yanımızda olan Burcu'ya ayrıca çok teşekkür ederiz. Paniklediğimiz anlarda kendisi bize hep yol gösterdi :) Fotoğraflarımızı çeken Atilla Bey'e, süper müzik için Murat Bey'e, dekorasyon için Funda Hanım'a ve büyük operasyonun arkasındaki tanışamadığımız tüm ekibinize ayrıca teşekkür ederiz.

Size tatilden birkaç kare gönderiyoruz :)
En kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle, tekrar çok teşekkürler.

Duygu & ÇınarTeşekkür Mektubu

Belizcim Merhaba,

Sana, Uygu'ya ve bize o gece yardımcı olan herkese kocaman bir teşekkür etmek istiyoruz. Her şey çok güzeldi. İlk günden beri eksik etmediğiniz ilginizi düğün günü katlayarak gösterdiniz. Ben şahsen bana yardımcı olan Burcu'ya ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Ne kadar güler yüzlü, tatlı ve işini severek yapan biri. Çınar da kendisine yardımcı olan kişiden çok çok memnun kalmış. Garsonlar zaten süperlerdi bizi susuz bırakmadılar :) Yemekler çok güzeldi, çadır hepsi hepsi..

Bizim arkadaş çevresinde biz ilk evlenen çiftlerden biriyiz. Tüm arkadaşlarımız Fransız Bahçelerini ve organizasyonu çok beğenmiş. Biz de seve seve tavsiye edeceğiz.

Çok Sevgiler

Elmon & Alen KeğeçikTeşekkür Mektubu

Sevgili Dostlarımız,

26.06.2011 tarihinde Fransız Bahçeleri’nde gerçekleştirdiğimiz düğün davetimizin kusursuz geçmesi için emek veren sizlere teşekkür borçlu olduğumuzu düşünüyoruz.

İlk görüşmemizden itibaren güler yüzünü ve yardımlarını esirgemeyen Beliz Hanım’a,,yemek ve içki servisinin hatasız olmasını sağlayan Uygu Bey’e,gecenin sonuna kadar yanımızda kalarak işine verdiği önemi bir kez daha gösteren İzzet Bey’e,gece boyunca gösterdiği ilgiyle bizi çok önemli hissettiren Ayşegül Hanım’a,hazırlamış olduğu harika set ile gece boyunca herkesin deliler gibi eğlenmesini sağlayan Dj Murat’a,fotoğraf ve video konusundaki titiz çalışmalarından dolayı Ersavaş Bey’e ve isimlerini bilemediğimiz fakat emek veren herkese tüm kalbimizle teşekkür ediyoruz.

Tekrar görüşebilmek dileğiyle,

Emine & ÖmerTeşekkür Mektubu

Sevgili Beliz Hanım, Uygu Bey ( ve diğer tüm Elchyn ekibi) Funda Hanım, Bülent Bey (ve yakışıklı oğlunuz ile ekibiniz) Ayşegül Hanım, Murat Bey ve Atilla Bey (maili yoktu ben de iletebilirseniz sevinirim)

Herkesin hayatında elbette en önemli gündür evlendikleri gün ama bizim için hayatımızın gerçekten en önemli ve en kıymetli günüydü 16 Mayıs... tüm bu koşuşturmaca içerisinde elimizden geldiği kadar uğraştık ve hep birlikte (bence ve konuklarımıza göre) muhteşem bir düğün gerçekleştirdik!

hepinize öncelikle emeğiniz, özveriniz ve içtenliğiniz için teşekkür etmek istedik. Umarım hep böyle keyifli günler geçirirsiniz.
Sevgiler

Firuze & Selim GürbüzTeşekkür Mektubu

Beliz Hn Merhaba,

Tüm içtenliğimle söylüyorum ki düğünümüz için daha güzel bir mekan ve ekip olamazdı. Herşey beklediğimizden daha iyi oldu. Düğünümüz için yaptığımız hazırlıklar sırasında bize verdiğiniz hizmet için teşekkür ederiz. Açıkçası ben daha düğün için yaptığımız koordinasyon toplantısından eğlenmeye başlamıştım. Düğün günümüz için de tek amacımız davetlilerin çok eğlenmesiydi ve onu da sayenizde başarıyla sağladık. Size, Uygu Bey'e, Meltem Hn'a ve tüm ekibinize çok teşekkür ederiz.
Sevgilerimizler,

Göksu Güneş ÜlküTeşekkür Mektubu

Sevgili Beliz Hanım,
Balayı , evliliğe alışma ve misafir ağırlama süreci derken ancak kendimize gelebildik ve bulduğumuz ilk fırsatta size yazmak istedik. Özetle mükemmel bir geceydi. Ortamın güzelliğini söylemeye bile gerek yok. Orman, boğaz manzarası, surlar, kocaman ağaçlarla büyülü , masalsı bir ortamdı. Tam da bizim peri masalımıza uygun. Süslemeler, dekorasyon da tam istediğimiz hayalimizdeki gibi olmuştu. Funda hanım ve Bülent bey , Fendi Organizasyon’ a da çok teşekkür ediyoruz.

Organizasyon baştan sona kusursuzdu. Başta Uygu bey ve siz olmak üzere herkes çok yardımcı oldu. Bu zorlu ve stresli geceyi sayenizde heyecanlanmadan, sak,n, mutlu ve çok eğlenceli bir şekilde geçirdik. Başından beri yanımızda olmanız sayesinde çok rahat olabildik. Yemeklerin kalitesi ve servis elemanlarının tüm konuklara olan ilgisi ve alakası üst düzeydi. Konuklarımız hala o geceyi anlata anlata bitiremiyor. Tabi tüm bunlar güzel olsa, müzik kötü olsaydı bu gece yine bu kadar güzel hatırlanmazdı. Özellikle çalan grup, Gizem Kömürcü ve ekibi ve sevgili DJ Murat ve tüm ekip süperdi. Özellikle Murat’ın hem çaldığı hem de çıkış ve dans için önerdiği şarkılar çok iyiydi. Gerçekten müşterisini tanıyan ve ona göre memnuniyetini sağlayan bir profesyonel. Kendisine ve Gizem Kömürcü ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Müzik düğünün başından sonuna , her şeyiyle çok çok güzeldi.

Fotoğrafçımız Atilla Bey ise günün erken saatlerinden, saç yapımından itibaren yanımızdaydı. Deneyimi ve yerinde yönlendirmeleriyle gecemizi kolaylaştırdı ve daha eğlenceli yaptı, sayesinde biz çok rahat olduk, rahat olunca çok eğlendik, biz çok eğlenince herkes eğlendi ve gece çok güzel oldu. Kendisine ve diğer fotoğrafçı ve kameraman arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz.

Yani gece her anlamıyla son derece kaliteli, elit, eğlenceli ve hatırlanası idi. Tekrar yaşayacak olsak, yine böyle olsun isterdik. Konuklarımız gecenin her yönüyle ilgili çok olumlu konuşuyor, inanın hiçbir konuda negatif anlamda tek bir şey duymadık.

Özetle servis tüm catering hizmetleriniz, organizasyon ve yanımızda olmanız, fotoğraf, müzik, yemek, süsleme, dekorasyon, ambiyans, baştan sona her şey mükemmeldi.

Size , Uygu Bey’ e , Murat, Atilla Bey ve sevgili Fransız Bahçelerini işletmekte olan Elchyn Catering in tüm çalışanlarına o geceyi bizim için kusursuz ve unutulmaz kılmalarından ötürü bu vesile ile ayrıca çok teşekkür ederiz.

Sevgiyle Kalın

Gözen & CankatTeşekkür Mektubu

Beliz Hanım Selamlar,

Sayenizde en mutlu günümüz peri masalı gibi geçti, tüm yardımlarınız ve güler yüzünüz için size ve ekibinize çok teşekkür ederiz. Misafirlerimizden de çok olumlu geri dönüşler aldık. Özellikle servis ekibinin güler yüzü sayesinde çok samimi, sıcak bir ortam yaratıldı.

Her şey için tekrar çok çok teşekkürler.

Sizleri müsait olduğunuz bir gün Cankat ile birlikte ziyaret etmek isteriz.
Sevgiler,

Hacer KesginTeşekkür Mektubu

Merhabalar Beliz Hanım,

Kendim ve Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi Gençleri adına size,Uygu beye ve sizlerin nezdinde, o gece çalışan tüm arkadaşlara çok çok teşekkürler.

Gençlerimiz eğlencesinden, yemeklerinden ve servis yapan bütün çalışanlardan çok memnun kalmışlar.Böyle nezih bir ortamda balolarını yapmaya vesile olduğum için bana da çok teşekkür ettiler.Hepsinin hoş anılarla ayrılmasına vesile olduğunuz için tekrar teşekkürler.

İyi Çalışmalar

HandeTeşekkür Mektubu

Beliz Hanım Merhaba,

Düğünden sonra nihayet kendimizi toparlayabildik, bizim icin cok yogun bir haftaydı.

Bu maili sizlere tesekkur etmek icin yazıyorum. Organizasyonunuzdan, hizmetinizden, guler yuzunuzden cok cok memnun kaldik. Hersey mukemmeldi. Hersey cok guzel organize edilmisti ve hicbir aksaklik olmadi. Sadece biz degil, tum misafirlerimiz mekana, hizmete, organizasyona hayran kaldilar. Tekrar cok tesekkur ediyorum, cok profesyonelce yonetildi hersey. Calistiginiz dekorasyon ve fotograf sirketleri mekana yakisir kalitedeydi.

Ozel bir tesekkurum var Burcu Hanim'a. Email adresi bende yok ama benim adima iletirseniz cok sevinirim. Burcu Hanim, butun gun boyunca henuz daha benim aklima bile gelmeden benim ihtiyacim olabilecek her turlu imkani sagladi. Yemegimizden, ayakkabima, parfumume kadar ilgilendi, cok da profesyoneldi.

Size yaz sezonunda bol sans diliyorum, Turkiye'ye geldigimizde tekrar gorusmek uzere,

Selamlar,
Hande

Hasan SARIGÜLTeşekkür Mektubu

Belizciğim..
Öncelikle her şey için çok teşekkürler.
Aldığımız geri dönüşler gerçekten çok güzeldi.
Hatta bir çok insandan “hayatımda geldiğim en güzel düğünü” yorumlarını bile aldık.
Yemekler, müzik,süsleme,ambiyans ve havanın yardımı ile unutulmaz bir gece oldu.
Sıcak yaklaşımınız, sabrınız ve yardımlarınız için tekrar teşekkürler.
Sizi bir dost olarak gördüğümü bilmenizi isterim.
Benden bu kadar.

Tüm ekibe tekrar teşekkür eder, en kısa zamanda görüşmeyi ümit ederim.
Sevgiler

İmer & BurakTeşekkür Mektubu

Beliz Selamlar,

Geç dönüş için kusura bakma lütfen, güzel bir tatil sonrası yaşanan işe hızlı dönüş biraz sarsıcı oldu:)

Herkesin düğünü mutlaka çok özel ve unutulmazdır ama inanıyoruz ki bizimki, sevdiklerimiz ve yakınlarımızın da uzun yıllar hatırlayacağı bir düğün olacak. Başta sen, Uygu ve Görkem olmak üzere tüm ekibe bu vesileyle tekrar teşekkür etmek isteriz. O gün herşeyin nasıl kontrol altında tutulduğunu ve ne kadar profesyonel bir ekibe emanet olduğumuzu çok net gördük. Düğüne katılanlardan da gayet olumlu geri dönüşler aldık/alıyoruz, bir çok davetli ilk kez geldiği bu mekanı seçimimizden dolayı bizi ayrıca tebrik etti. Menü seçimi ve lezzeti konusunda da (biz o gün tadamamış olsak da:)) çok memnun kaldık.

Bizler en mutlu günümüzü yaşarken böyle bir ekip ile beraber olmaktan çok memnun olduk. Umarız ileride referans olacağımız organizasyonlarda bu mekanda tekrar karşılaşabiliriz:)

Hepinize tekrar tekrar teşekkürler,

Sevgiler

İrem Gerim BarlasTeşekkür Mektubu

Merhaba Beliz Hanım,

Umarım iyisinizdir. Tabii uzun süredir aklımdasınız, size teşekkür etmek istiyordum; ancak malum balayı, tatil derken ancak fırsatım olabiliyor, kusura bakmayın. Her şey inanılmaz güzeldi. Yemeklerin, ortamın ne kadar güzel ve hoş olduğuna dair misafirlerden sayısız yorum aldım. Bana en çok yardımcı olan Özlem, bir dakika olsun yanımdan ayrılmayarak, inanın her işim için ışık hızıyla ve pozitiflikle koşturdu. Siz de öyle. O gece adeta bana ekibiniz ile, organizasyon firmanızla bir ailenin içindeymişim gibi hissettirdiniz. Yeri geldi rahatlattınız, yeri geldi nerede ne yapmam konusunda kaybolmamamı sağladınız.

Uygu Bey'e, size, Meltem Hanım'a ve Özlem'e bin kere teşekkürü borç bilirim. Eğer feedback bırakabileceğim bir platform da söz konusu ise, seve seve düşüncelerimi paylaşmak isterim. Her şey için bir kez daha çok ama çok teşekkürler. Çok çok sevgiler.
İnşallah artık kardeşlerimin düğününde görüşeceğiz.

İÜ HukukTeşekkür Mektubu

Merhabalar Beliz Hanım,

Mezuniyetten sonra mailimizi çok sık kontrol etmediğimiz için size biraz geç cevap veriyoruz. Davetimizle ilgili olarak arkadaşlarımızdan olumlu tepkiler aldık. Özellikle mekanı çok beğendiklerini söylediler. Bizim de için eğlenceli bir mezuniyet gecesi oldu. Size ve Uygu Bey'e yardımlarınız ve ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz. Umuyoruz ki başkaca organizasyonlarda tekrar görüşme fırsatını yakalayabiliriz.

Kolaylıklar dileriz.

Sevgilerimle

Karaca ve BurcuTeşekkür Mektubu

Selam Beliz Hanım,

Düğün organizasyonumuz çok güzeldi. Hatta dün elimize videolar geçti. Orda tekrar izledik ve ne kadar eğlendiğimizi gördük.

Ayrıca düğüne gelen herkes mekanı çok beğendiğini bize söylediler.

Her türlü emeğiniz için çok teşekkür ederim. Olumlu tavrınızla bize çok yardımcı oldunuz.

Tüm ekibinize çok selamlar.

Sevgilerimle

Kübra ErichTeşekkür Mektubu

Tüm emeği geçen ekiplere Merhabalar,
Sayenizde süper geçen düğünümüzün arkasından kafamız rahat bir şekilde gittiğimiz balayından geçen hafta döndük. Ancak işe adapte olma sürecinden sonra bu mali artık atalım dedik.

Düğün ile ilgili feedback isteyenler oldu. Biz milletten ancak feedbackleri toplayabildik. Gelen yorumlardan seçmeler;

- Genç Profil ; Hayatımda gittiğim en güzel düğündü , video gönderin bana organizasyon firmasına sadece videoyu gösterip , “Bunu istiyorum” diyeceğim.
- Genç Profil ; Hakikatten düğünlerden çok nefret ederim ama bunda inanılmaz eğlendim, artık fikrimi değiştiriyorum.
- Genç Profil: Düğün yapmayı düşünmüyordum ama kesin yapmaya karar verdim.
- Genç Profil; Hayatımda bir düğünde böyle bir müzik dinlediğimi hatırlamıyorum.
- Anneler (After Party i görmediler tabi ) ;Düğün rüya gibiydi, daha güzel bir düğün hayal edemiyorum. (gözyaşları.. )
- Babalar; bla bla bla tamamen pozitif..
- Anne-Baba arkadaşları ; Ful Pozitif , 3 haftadır telefonlar geliyormuş.

- Kaçıranlar; Abi düğün muhteşemmiş 2 haftadır bundan bahsediyor millet çok kötü olsu keşke gelseydim..
Yemek Servis: Servise genelde tabiki aileler dikkat etti. Özellikle senkronize servis olayına ve eleman adedinin çokluğu konusunda hep iyi yorumlar aldık. Mükemmel hşçbir problem yok Elchyn Catering’ e çok teşekkürler.
Süsleme: Özellikle şeker masası aşırı sükse yaptı. Konu ile ilgili soru soranlardan sıkıldık artık. Masalar, tak , çiçekler, her şey süper...
Müzik; Mükemmel.. Murat’ a özel ilgim varmış gibi gözükmesin ama arkadaşlar arası Celebrtiy oldu artık.
Fotoğraf: Bizim tarafımızdan düğün öncesi gecikmeyi çok iyi absorbe ettiniz. Kameralar gayet güzel çekim yapıyor idi. Foto arşivi ve videoları iple çekiyoruz, eminiz ki çok güzel olacaklar.
Sonuç: Düğün bizim açımızdan eksiksiz ve harika idi. Burada emeği geçen tüm ekipleri , tüm evlenecek olan arkadaşlara bastıra bastıra referans göstereceğimizi söylemek isterim.

Saygı ve Sevgilerimizle

Melda KahramanTeşekkür Mektubu

Merhaba,

Biraz zaman aldi geri dönüş yapmamız, kusura bakmayın. Balayından yeni döndük ancak cevaplama fırsatım oldu.

Bu özel günümü her zaman bir kır düğünü ile gerçeklestirmek istemiştim. Fransız Bahçeleri’ni ilk ziyaretimde kapalı ve soguk bir gun olmasina rağmen orda evlenecegimi hissettim. Muhtesem dogasini bogazin manzarasiyla birlestiren bir yer beni sadece buyuledi. Devami su gibi akip gitti. Davetiyeler, yemekler, renkler, cicekler derken o gun geldi. Bu zaman diliminde sorunlar cikmasina nazaran cok tesekkur ediyorum ki Fransiz Bahceleri takimi olarak bizlere hic gucluk yaratmadiniz, her zaman sorun cozucu oldunuz; zamani geldi bizleri rahatlattiniz. Muzik, yemekler, ortam, ilgi hersey muhtesemdi. Bizim icin hic bir zaman unutulmayacak bir gunu cok daha ozel anilarla suslediniz. Dugun gunu her daim yanimizda olmaniz, bize destek verip yonlendirmeniz, planladigimiz her seyin yolunda gitmesi; firtinanin kopmasi, yagmuru beklerken bile herkesin gulumsemesi; hepsi muhtesem bir enerjiydi ve bunu bize sagladiginiz icin tekrar tesekkur ederiz. Bizim icin, ozellikle bir gelin olarak benim icin Ruya gibi bir dugundu. Umarim en yakin zamanda gorusmek uzere..
Sizleri cok seviyoruz!

Melike & Martin RothTeşekkür Mektubu

Hey there,

Thank you so very much for this amazing night you were making possible for our wedding. It was the absolute best choice we were able to make - such a great and romantic venue & caring and helpful as well as superfriendly staff.

We also really liked the small garden-houses, where we were able to prepare and invite the closest friends.

Also the choice of decoration companies, photographer & entertainment available couldn't have been better - we were really satisfied like everyone attending as well.

So thank you again - we cannot recommend you enough :)

Melisa Sülün & Ozan KalemdaroğluTeşekkür Mektubu

Merhaba,

Nasil basliyacagimi bilemiyorum...Dugunden beri yazmak istiyorum gelip size sarilmak ne kadar harika bir gece gecirdigimizi haykirip tesekkurlere bogmak istiyorum. Ama bu mutlu gunun ardından acı bir kaybımız oldu yakın arkadaşımızı kaybettik. Hayatın guzellikleri mutlulukları yanında uzuntuleri de oldugunu hayat bir kez daha hatırlattı. En mutlu gecemiz ,sizin ekip olarak muhteşem karşılamanız ile başladı.Herkes mutlu, enerjik ,guler yuzlu cennete düşmüş gibiydik. Hep derdiniz mekanı dugun gunu gorun diye cok haklıymıssınız..yersiz endişelenmelerimiz olmuş. Ben detaylara yoğunlaşan biri olarak hiçbir kusur yoktu.Çok şanslıytık çalıştığımız diğer firmalar da profesyonelmiş.Aisha wedding,mymusic,alcoloco herkes o kadar tatlı ve pozitifti ki heyecanımızı unutturdular. Tuhaletten sorumlu bayanı bile misafirler çok sevmiş. Garsonların guzel servisi ilgisi, nedime olarak bana destek olan tatlı kız hiçbirini unutamıyorum.

After party olmazsa olmazmış çok eğlendik. Seyyar tatlar çok guzeldi.Herkes köfteyi konuşuyordu:)) Dostlarımıza da böyle bir gece yaşattığımız için çok mutluyuz. İnsan keşke hiç bitmese diyor...

Uzun bir sure bu muhteşem gecenin enerjisinden beslenicez. Hayat çok kısa her anın değerini bilmek gerekiyor karşınıza düğününüzü fransız bahçelerinde bu harika ekiple yapma fırsatı geçerse hiç düşünmeyin...Biz şimdi iyiki iyiki iyiki iyiki diyoruz...
Kucak dolusu sevgiler...

Meltem & Ömer ABİTTeşekkür Mektubu

Merhaba,

"29 Mayıs 2011 tarihinde Fransız Bahçelerinde gerçekleşen düğünümüz tam anlamıyla rüya gibiydi. İstanbul Boğazının güzelliğini de içerisine alan, çiçeklerin renklendirdiği ve yeşili derinlemesine hissettiğiniz bu güzel mekanda düğün yapmak her mutlu çiftin yaşamak isteyeceği özel anlardan birisi. Biz bunu istedik, bunun hayalini kurduk. Hayalini kurduğumuz şeylerin gerçeğe dönüşmesini sağlayan Beliz Hanım, Uygu Bey, Burcu Hanım ve adını sayamadığımız tüm Elchyn Catering ekibine, çiçek düzenlemeleri ile masalarda harika bir görüntü sağlayan Fendi organizasyondan Funda Hanım ve eşine çok teşekkür ederiz.

Organizasyonun öncesinden başlayan profesyonel desteğiniz, düğün boyunca yakın ilginiz, özeniniz, yemeklerin lezzeti ve sunumu yalnız bizlerin değil, ailelerimizin ve tüm davetlilerin takdirini ve beğenisini kazandı. Haftalar geçmiş olmasına rağmen hala herkesin dilinde olan bu güzel günümüzü hep sizlerle birlikte hatırlayacağız.

Sevgilerimle

Meltem & ZiyaTeşekkür Mektubu

Merhaba Beliz Hanım,

Tüm ekibinize çok çok çok teşekkür ederiz. Hayal ettiğimiz gibi olmasını bırakın çok daha güzel bir düğün oldu  Sayenizde hayatımızın en mutlu gününü eşsiz kıldık.

Sizlerin desteği ile davet günü en ufak bir sorun bile yaşamadık ki düğünlerde mutlaka ufak tefek sorunlar çıkar, siz ve ekibiniz sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadık, hatta düşündüğümüzden çok daha fazla keyfini çıkardık davetimizin.

Geriye dönüp baktığımızda keşke şu da şöyle olsaydı dediğimiz hiç birşey yok! Şimdi bu sürecin başında olsak biz yine Fransız Bahçelerini ve sizleri tercih ederdik, En başından beri bize her konuda yardımcı olan siz ve Meltem Hanım’a, bütün gün yanımızdan bir an ayrılmayan ve bizimle ilgilenen Özlem Hanım’a, koordinasyon konusunda bize büyük destek veren Uygu Bey’e ve kalan tüm ekibinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Fransız Bahçeleri kadar güzelsiniz hepiniz :*
Sevgiler, görüşmek dileğiyle

MerveTeşekkür Mektubu

Beliz Hn Merhaba,

Düğünümüz çok güzel oldu. Ama çabuk bitti, tekrar olmasını istiyorum :)

Bahçenin keyfini daha çok tatmak isterdim.. Mekanınız inanılmaz keyifli. İnsanda kendini bambaşka bir dünyadaymış hissi yaratıyor.

Org öncesi hazırlanma alanı chalet inanılmaz keyifliydi. İnsan oranın keyfini sürmekten heyecanlanamıyor.

Nikah öncesi yürüme yolu büyüleyici. Keşke orada tekrar tekrar yürüyebilsem. O muhteşem atmosferde yürümek heyecan verici.

Fotograflarımız hepsi çokk güzel çıkmış, mekanının her alanı bir birinden güzel arka fon oluşturuyor.

Masa düzenimiz çiçeklendirme bir harikaydı. Funda Hn'a güvenmekte çok haklıymışım. Her taraf çok güzel çiçeklendirildi. Masalar hem çok sade hemde çok şıktı.

Siz ve Burcu sürekli yanımızdaydınız. Desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Stressiz ve sorunsuz bir akşam geçirmemizde emeğiniz çok büyük.

Kuzenlerimiz için yaptığınız favor için size ayrıca tekrar teşekkür etmek isteriz.

Uygu Bey after party sonuna kadar bizlerleydi. Her türlü arzumuzu yerine getirmek konusunda bize son derece destek oldu.

Sizler sayesinde çok güzel bir akşam geçirdik. Hem bizler hem ailelerimiz hemde arkadaşlarımız çok memnun kaldılar. Sizlere bu muhteşem organizasyon için çok ama çok teşekkür ederiz.

İnşallah 10 yıl kutlamasında görüşmek üzere =)

Merve

Merve ŞİMŞEKERTeşekkür Mektubu

Teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler... Yüzlerce , binlerce kez teşekkürler...

Hayatımızın en anlamlı gününü bize masal tadında yaşattığınız için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır.
Hikayenin en başına dönelim. Bu büyülü mekanı , yani Fransız Bahçelerini ilk gördüğümüz an ‘ evet , işte bizim düğünümüz burada olmalı’ kelimeleri döküldü ikimizin de ağzından. O andan itibaren başka bir alternatifi gezmeyi bırakın, aklımıza bile getiremez olduk. İyi ki de öyle yapmışısz , iyi ki de sizleri tanıma fırsatını bulmuşuz.

Birinci günden , düğün sonuna ve hatta sonrasın da devam eden ilginiz , bitmek tükenmek bilmeyen enerjiniz ve belki de herşey den önemlisi hiç kaybetmediğiniz amatör ruhunuzdu düğünümüzü bu kadar güzel kılan. Bu güzel birlikteliğin büyüsüne doğa ana da kapılmış olacak ki , düğünümüzde bizleri şahane bir hava ve olağanüstü bir tabiatla şımartma cömertliğini gösterdi. Mis gibi bahar çiçeklerinin kokusu, cıvıl cıvıl öten kuşlar ve tüm görkemiyle etrafımızı saran yüz yıllık ıhlamurlar eşlik etti ve biz konuklarımıza bu unutulmaz gecede . Tabii ki , tüm bu göz kamaştıran örtünün altında bir saat gibi kusursuzca işleyen bir organizasyonun varlığından bahsetmemek olmaz. Elchyn Catering ailesi gece boyunca müthiş bir profesyonellik ve deneyimle harmanladığı sıcak dostluğuyla eşlik etti bizlere. O kadar ki bizlere düğün stresini soran dostlarımıza verecek cevap bırakmadılar bizlere.

Beklentilerimizi bırakın hayallerimizin bile ötesinde bir düğünle bizlere hayatımızın en eğlenceli gecesini yaşatan Elcyhn Catering ailesi, iyi ki varsınız.

Tekrar tekrar teşekkürler...

Merve & YiğitTeşekkür Mektubu

Beliz Hanım Merhaba,

En özel günümüzde iyi ki sizinle çalışmışız. Özellikle sizin desteğiniz için de ayrıca teşekkür etmek istiyoruz. Her anımızda yanımızdaydınız ve bizimle aynı heyecanı paylaştınız, tekrardan teşekkür ediyorum.

Sevgiler

Nazlı & TeomanTeşekkür Mektubu

Beliz Merhaba,

Tüm günümüz ve gecemizden genel olarak oldukça memnun kaldığımızı belirtmek isteriz.Yardımlarınız ve desteğiniz için bir kez daha teşekkür ederiz. Sizlerin de sayesinde en mutlu günümüz sorunsuz ve son derece keyifli geçti. Özellikle Görkem ve Uygu her aşamada bizlere yardımcı oldular, kendilerine bizim adımıza ayrıca teşekkür edebilirsen çok seviniriz. Yemeklerimiz de çok güzeldi Tüm davetliler de çok eğlendiklerini servisin ve gecenin ne kadar sorunsuz ve mükemmel olduğundan bahsettiler. Tekrardan herşey için çok ama çok teşekkür ederiz.

Sevgiler

Ömer & CananTeşekkür Mektubu

Beliz, Ayşegül, Uygu, Burcu ve emegi geçen herkese;

En mutlu günümüzde Voltran'a taş çıkardığınız, heyecanimiz tavan yaptiginda gösterdiğiniz dostca, serinkanli ve moral veren duruslariniz icin cok tesekkur ederiz!....

Ozellikle olumlu geri donus aldigimiz bir hususu atlamadan gecmeyelim, yemek servisi inanilmaz muntazam, ve elemanlariniz harikulade ve cok naziklermis.

Şimdi uçağa yetişiyoruz, sayenizde yüzümüzde gülücüklerle :)
Sevgiler,

Ömer CivanTeşekkür Mektubu

Beliz Hanım Merhaba,

Öncelikle herşey için sizlere tekrar teşekkür ederiz aslında bu maili yazmak için tam zamanı diye düşünüyorum çünkü şu sıralar düğün düğün gezmekteyiz ve şunu fark ettik verdiğimiz her kuruşa değmiş. Ayrıca yakın çevremizdeki herkes aynı fikirde bu güne kadar gördüğümüz en güzel düğündü yorumunu yapıyorlar sanırım bu en güzel görüş olduğu kanısındayım.

Herşey için tekrar tekrar teşekkürler.

Saygılarımla,

İyi çalışmalar

Pelin KENDİR BAYHAN SERVIER İLAÇ VE ARAŞTIRMA A.ŞTeşekkür Mektubu

Sevgili Beliz Hanım ve Uygu Bey,

5 Nisan tarihinde Fransız Bahçesinde gerçekleştirmiş olduğumuz 25. yıl organizasyonumuz öncesinde ve sırasında göstermiş olduğunuz ilgiye, alakaya ve profesyonel yaklaşımınıza çok teşekkür ederiz.

Başka organizasyonlarda da görüşmek dileği ile
Saygılarımla

Pelin & HakanTeşekkür Mektubu

Hepinize cennet gibi geçen balayımızdan selamlar yolluyoruz :) gönül isterdi ki bu mesajı daha önce gönderelim, fakat uzaklarda olmamız sebebiyle dış dünyayla bağlantımız bir süreliğine kopuktu.

Bize yaşatmış olduğunuz rüya gibi günün etkisi hala devam ediyor, katılan tüm konuklardan çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Bu özel gün için herkes uzun süredir çok fazla emek verdi ve sonucunda muhteşem an(ı)lar elde ettik. Tüm bu süreçte emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tek tek saymak gerekirse...

Yaratmış olduğu büyülü ambiyansla tüm konukları etkilemeyi başaran son dakikaya kadar her türlü isteğimizi ve son anda aklımıza gelen fikirleri bile gerçeğe dönüştüren sihirli organizasyon ekibine..

Mekanla ilgili tüm koordinasyonu eksiksiz sağlayan lezzetli ve zengin menüsüyle iştahımızı açan ve günün sorunsuz geçmesi için ilgi ve yardımlarını esirgemeyen sevgili Beliz e , Uygu ‘ya ve tüm profesyonel servis ekibine..

Sahip olduğu müthiş deneyimi sayesinde bize verdiği kritik tüyolarla güne sıkı bir şekilde hazırlanmamıza yardımcı olan ve bütün gün boyunca kontrolü elden bırakmayan , aynı zamanda da bizimle birlikte eğlencemize katılan sevgili Ayşegül’e.. İlk çıkış şarkısından başlayarak gecenin sonuna kadar tempoyu hiç düşürmeden ayakta tutan i pisti durmaksızın zıplatan, alkolün de etkisiyle her türlü laubaliliği (!) sergileyen arkadaş kitlemize sabırla katlanan sevgili Murat’ a... Günün en başından itibaren bir an bile yanımızdan ayrılmayarak yatıştırıcı etkisiyle sakinleşmemizi sağlayan, ortaya çıkan küçük çaplı krizleri büyük bir ustalıkla yönetebilen. Aklımızdaki tüm kareleri kısıtlı zaman içerisine sığdırmayı başaran , kendisinde şeytan tüyü olduğuna inandığımız sevgili Atilla’ya....

Sunmuş olduğu kaliteli ve düzeyli hizmetle tüm konukların ve bizlerin mutluluk seviyelerini arttıran, sempatik tavırlarıyla gecemize ayrı bir hoşluk katan, yine dozu kaçıran dostlarımızla yeri geldiğinde sohbet ederek dengeyi sağlayan ve lezzetli olduğu kadar yaratıcı kokteylleriyle enerji seviyemizi yükselten sevgili Mayda ve Alper ile tüm ekibine..

Tüm gün boyunca her şeyimize koşturan her durumda şekilden şekile giren , sakin ve uyumlu tavrıyla içimizi rahatlatan peri kızı , melek Burcu ya ..

Sonsuz sevgilerimizi gönderiyor ve teşekkür ediyoruz.

Sizleri tanımış olmaktan çok büyük keyif aldık. Yapımda ve yayında emeği geçen tüm isimsiz kahramanlara , katkısı bulunan herkese tekrar teşekkürler. Umarız bundan sonra da başka aktivitelerde tekrar bir araya gelme fırsatı yakalarız.
Bizlere hayatımız boyunca her zmaan çok hoş duygularla ve yüzümüzde tebessümle hatırlayacağımız büyülü bir gece yaşattınız.

Selamlar ve sevgiler,

Pelin ve TomTeşekkür Mektubu

Merhaba Beliz Hanım,

Size dogrudan tesekkur edemedik. Fransiz Bahcelerinden cok ama cok memnun kaldik. Uygu Bey ve size ozellikle tesekkur etmek isteriz. Farkli bir dugun akisi istegimize son derece yapici yaklasip bize her turlu esnekligi gosterdiniz; potansiyel riskleri gozden gecirmemize yardimci oldunuz ve dolayisiyla hicbir aksaklik olmadan cok guzel bir gun gecirdik.

Hazirlanirken bize yardimci olan assistanimiz da bir dedigimizi iki etmedi - bize cok iyi bakti. Bunun yaninda, yemekler, hizmet muhtesemdi. Tom'un annesi garsonlarin son derece dramatik girislerinden ozellikle cok etkilendi. Gelen butun misafirlerimiz hem mekanin guzelliginden hem de yemeklerin, hizmetin ve dekorasyonun kalitesinden bahsede bahsede bitiremediler.

Gosterdiginiz ozen icin size tekrar tesekkur etmek istiyoruz. Cok guzel bir gun gecirdik.

Calismalarinizda kolayliklar diliyoruz!

Sevgiler

Rabia & İzzetTeşekkür Mektubu

Sevgili Beliz Hanım,

29.05.2013 de ki düğün gecemize olan katkılarınız , muhteşem organizasyonuz ile düğünümüzü unutulmaz bir geceye çeviridiniz . herşey rüya gibiydi , misafirlerimizin keyifleri yüzlerinden okunuyordu .. katkılarınız ve yardımlarınız için size ve ekibinize sonsuz teşekkürler ederiz ..

Sevgilerle

Sermin & Ali İhsanTeşekkür Mektubu

Sevgili Beliz ve Superman Uygu,
23 Temmuz’u bize bu kadar keyifli , organize ve sorunsuz yaşattığınız , sonsuz memnuniyetler sağladığınız için binlerce teşekkürler...

Tüm konuklarımızdan muhteşem övgü ve geri dönüşler aldık.

Uygu,
Sen gerçekten bir superman gibisin..
Bitmeyen enerjin ve her saatteki yardımların , organizasyonun ile 23 Temmuz u herkese bir rüya gibi yaşattığın için müteşekkiriz.

Sevgiler

Serra & TolgaTeşekkür Mektubu

Düğüne kadar düğün yapan tüm arkadaşlarımızın bize en büyük tavsiyesi şuydu ; “Son gün mutlaka bir sürü aksilik olacak, hiç dert etmeyin ve sadece o günün keyfini çıkarın.”

Bizim bundan sonra düğün yapacaklara söyleyeceğimiz ise şu olacak, “ Bizim çalıştığımız kişilerle çalışırsanız merak etmeyin, her şey harika olacak.” :) 2 gündür insanlar neden Fransız Bahçelerinden farklı bir yerde düğün yapar onu çözmeye çalışıyoruz :) sayenizde her şey muhteşemdi ve çok net söyleyebiliriz ki bugün aynısından bir tane daha olsa koşarak gelir ve aynı enerji ile keyfini çıkarırız.

Bu emaili özellikle hepinize birlikte yazmak istedik.

Beliz ve Elchyn Catering,
Yemekler harikaydı, itiraf ediyoruz beklentimizin çok çok ötesindeydi, daha iyi olamazdı... Bizim iki arada derede yediğimiz her şey çok lezzetliydi, babamın beni masaları gezmeden önce aşağıda gördüğünde ilk söylediği şey yemeklere 10 üzerinden 9.9 verdiğiydi. Ki en önem verdiği şey yemekti :) Düğünden sonra da birçok kişi ki aralarında çok zor beğenen insanlar var, özellikle yemeklerin çok başarılı olduğunu söylemekten kendini alamadı. Menü seçiminde gösterdiğiniz esneklik için sizlere ayrıca ne kadar teşekkür etsek az.. Servis çok iyiymiş, servis yapan arkadaşlar çok güleryüzlülermiş, bunu da çok duyduk:) Nedimem Burcu çok şekerdi, sürekli yanımdaydı ne zaman ihtiyacım olsa..

Ayşegül, Murat, Atilla Bey;
kaybınızın olduğu, sizin için çok zor bir gün olmasına rağmen tüm enerjinizle bizim için oradaydınız..

Ayşegül,
En başından beri enerjin ve pozitifliğinle bizi hep motive ettin :) Tavsiyelerin hep o kadar doğruydu ki.. O gece arada yaptığın küçük müdahaleler de gözümüzden kaçtı zannetme..

Murat,
Coşturdun herkesi! Tam zamanında ve bütün gece! Müzikler ha-ri-kaydı! Tam istediğimiz gibi.. “Dj süper, adam düğün işini biliyor.” cümlesini o kadar çok söyleyen oldu ki :) Zaten içimiz çok rahattı, bize o güveni vermiştin, hayalimizin de ötesinde bir ortam yarattın.

Hande ve Aysu,
Sizinle ilk tanıştığımız andan beri sizinle çalışırsak keyif alacağımızı biliyorduk. Her şey aylar önce hayal ettiğim gibiydi. Zaten bana o masa örtüsünü gösterdiğiniz an anlamıştım. Süreç boyunca gösterdiğiniz yaklaşım, zevkiniz, ne istediğimi çok net anlamanız ve daha da güzelini yaptığınız için çoook teşekkürler.. Sizden başka biriyle asla böyle içim rahat olmazdı..

Mayda ve Alper,
İyi ki iyi ki Ayşegül ve Murat ısrarla önermişler ve sizinle çalışmışız. İyi ki barı da almışız. (Ayrıca passion fruit diye tutturmama da hiç gerek yokmuş :P ) O sakızlı vodka neydi öyle! Her şeyin tadı çok farklı çok özeldi. Bu konuda seçici birçok arkadaşımız vardı ve hepsi biz sormadan içtikleri en güzel shotlar olduğunu söylediler. İçki çok boldu, kızlar sürekli etraftaydı ve kullandığınız malzemeler çok eğlenceliydi. Bu arada kızlarımız çook güzeldi :) Ve işlerini gayet düzgün şekilde yaptılar. Bütün gece yorulmadan bize servis yaptılar. Size kararımızı çok geç bildirmemize rağmen inanılmaz hızınız, anlayışınız ve pozitifliğinizle o geceyi şekillendirdiniz. Çok keyif aldık sizinle çalışmaktan. Ayşegül’e de ayrıca teşekkür ederiz önerisi için.

Bire kere daha olsa, bir kere daha sizlerle yapardık bu düğünü..
En özel günümüzü mükemmel yaptığınız için teşekkürler, ikimiz, ailelerimiz, arkadaşlarımızın ortak düşüncesi bu..

TubaTeşekkür Mektubu

Beliz Hanım Merhaba,

Düğün ve balayı süreçlerimizin ardından iş başı yaptık bugün.

Tunç da size iletecektir zaten ama bizim açımızdan çok güzel bir düğün olduğunu söylemeliyim. Her şey pürüzsüzdü. Bize yansıyan hiçbir problem olmadı; tüm partiler birbirleriyle uyum içinde çalıştı.

Ayrıca aldığımız duyumlara göre sadece bize göre değil; katılan herkese göre çok güzel bir düğün olmuş Bizim de beklentimiz buydu ve sizlerin sayesinde gerçekleşti.

Bu özel günümüzü anılarımızda her şeyiyle olumlu kıldığınız için siz ve ekibinize çok çok teşekkür ediyoruz.

Sevgilerimle

Tugba AnkayTeşekkür Mektubu

Beliz Merhaba,

Çok teşekkürler iyiyiz, düğün ve balayı superdi ama ardından bu olaylar başlayınca herkes gibi bizim de keyfimiz kaçtı tabii.

En kısa zamanda yazacağız. Vakit bulamadık bir türlü.

Gorusmek uzere.
Sevgiler,

Tuba - TunçTeşekkür Mektubu

Merhaba Beliz Hanım,

Düğün, balayı vs. derken bugün döndük işyerlerimize.

Her şey çok güzel geçti. Öncelikle kurum olarak verdiğiniz servis ve her zaman gösterdiğiniz sıcak ilgi için çok teşekkür ediyoruz.

Sizi çok yopun bir düğün sezonununun beklediğiniz biliyoruz. İşlerinizde kolaylıklar dileriz.

Sevgilerimizle

Tuğba & YudaTeşekkür Mektubu

Beliz Merhaba,
Balayı, gezi iş yoğunluğu derken ancak şimdi fırsat bulabildik yazmaya, kusura bakma.
Valla ne desem bilemiyorum. Her şey o kadar güzeldi ki..
Hep hayalini kurduğumuz, tam da istediğimiz gibi bir gece yaşattınız bize. En başından beri hep çok profesyoneldiniz ve hep güven verdiniz. O yüzden, o gün de fark ettiğiniz gibi çok rahattık sayenizde.
Sen başından sonuna kadar çok yardımcı oldun, düğün günü nedimemiz bir dakika bile yanımızdan ayrılmadı, bir dediğimizi iki etmedi, o yüzden kocaman bir teşekkürü de o hak ediyor.
Ve son olarak Uygu, birçok kişiden ve ailelerimizden yemeklerin ne kadar güzel ve servisin ne kadar iyi olduğuna dair geri dönüşler aldık. O yüzden lütfen Uygu ya ve tüm ekibe ayrıca teşekkürlerimizi ilet.

Seni de ayrıca çok sevdiğimizi de söylemeden geçmeyelim :) En kısa zamanda bahçeye gelip bir merhaba demek isteriz.
Herşey için tekrar çok teşekkürler...

Seni Çok öpüyoruz..

Tuğçe & ElbruzTeşekkür Mektubu

Merhaba,

19 Mayıs gecesi rüya gibi bir gün-gece yaşamamızda çok büyük emeğiniz var. Her şey için çok çok teşekkürler! Müzik, yemek, çiçeklerimiz, sıcaklığınız; her şey harikaydı. Organizasyon ise inanılmazdı. Gece su gibi aktı, biz de kendimizi geceye ve size bıraktık... Hiç bir şey düşünmedik :)

Bizi yalnız bırakmadığınız, ailemizden biri gibi olduğunuz için Elbruz ve ben tekrar teşekkür ederiz sizlere...

Bu geç teşekkürümüzü lütfen affedin. Balayından dönüşümüzde Gezi parkı olaylarıyla 2. bir balayı yaşadık adeta. Aklımız, gönlümüz karmakarışık oldu... Ama hep aklımızdaydınız...

Umuyoruz ki tekrar görüşürüz...
Çok sevgilerimizle...

Tugfer & OnurTeşekkür Mektubu

Merhabalar,

Beliz Hanım, Uygu bey sayenizde rüya gibi bir gün yaşadık. Herşey için çok çok teşekkür ederiz.

Düğün günü başından sonuna kadar bizimle olmanız, bizi inanılmaz rahatlattı ve kusursuz organizasyonunuz sayesinde emin ellerde olduğumuzu bilerek bizde düğünümüzün doyasıya tadını çıkarttık.

Misafirlerimizden çok güzel geri dönüşler aldık ve halen de alıyoruz. Bir çok kişi gördüğümüz en güzel düğündü, mekan, gündüz ve gece haliyle bahçe, yemekler, ikramlar, müzik, servis, dekorasyon, herşey kusursuzdu diyor ve bizde yaptığımız seçimin tekrar ne kadar doğru olduğunu anlıyoruz. İnanın bizim için de böylesi güzel geri dönüşleri almak çok keyifli oluyor ve bizi çok çok mutlu ediyor. Size tekrar çok çok teşekkür ederiz.

Tüm konuklarımız ikramları ve servis ekibini çok beğenmişler. Tüm servis ekibi son derece profosyenel ve güler yüzlüydü. Kendilerine teşekkürlerimizi iletirseniz çok memnun oluruz.

Tek kelimeyle herşey kusursuzdu. En mutlu günümüz sayenizde rüya gibi geçti. Sizlere ve tüm ekibinize, Ayşegül Hanımlara ve ekibine ve de Funda Hanımlara tekrar tekrar teşekkür ederiyoruz.

Tekrar görüşmek dileğiyle,
Sevgilerimizle,

Uğursel & Liam & GökselTeşekkür Mektubu

Beliz Hanım Merhaba,

Yazmamız biraz zaman aldı, zira ancak toparlanıyoruz, misafirler gitti, tatile gittik döndük ve düğünün yorgunluğunu atmış olduk. Herşey için çok teşekkürler. Mekan ve yemekler dört dörtlüktü. Çok memnun kaldık. Sunum ve servis olağanüstüydü ve Uygu bey’e de yardımları, nezaketi ve sabrı için çok teşekkür ederiz. Arakdaşlarıma da bizim organizasyondan sonra evlenmek için kesinlikle Fransız Bahçeleri diyorum. Daha ferah, rahat, klas , şık ve uyumun iyi olduğu başka bir ortam görmedik İstanbul'da...

Herşey için tekrar tekrar teşekkürler!

Sevgiler,

Utku ÖZ - McKinsey & CompanyTeşekkür Mektubu

Beliz Hanım Merhabalar,

Size ve tüm ekibinize her şey için çook teşekkürler. Bizim bu özel gecemizi çok eğlenceli ve çok güzel bir hale getirdiniz.
Görüşmek dileğiyle

Yasemin & MetehanTeşekkür Mektubu

Merhaba,

26/11/11 tarihinde Fransız Bahçeleri'nde gerçekleşen muhteşem düğünümüzde emeği geçen herkese büyük bir teşekkür borçluyuz :)

Düğünümüzden önceki 6 aylık hazırlık sürecinden başlayarak gerek heyecanımızı yatıştırdığınız, sorunlarımızı teker teker çözdüğünüz için; tüm sorularımıza sabırla yanıt verdiğiniz için; bitmeyen güleryüzünüz, özeniniz ve titizliğiniz için; düğün günümüzde hem kusursuz işleyen bir organizasyonun mimarı profesyonel bir ekip, hem de yüzümüzü güldüren, heyecanımızı yatıştıran arkadaşlarımız olarak yanımızda olduğunuz için; unutulmaz bir geceyi hafızamıza kazıdığınız için; hepinize çok teşekkür ederiz.

Buz gibi bir sonbahar gününü ısıtan, cıvıl cıvıl dekorasyonumuz için zarif ve zevkli Funda Hanım ve Bülent Bey'e, Misafirlerimizin pisti bir an olsun boş bırakmamasına neden olan eğlenceli müzikleri için Sinan'a ve Ayşegül Hanım başta olmak üzere tüm müzik ekibine, Harika gecemizi gülümseten fotoğraflarıyla ölümsüzleştiren Atilla Bey ve ekibine, Misafirlerimizden organizasyon ve servis kalitesine dair duyduğumuz övgü dolu sözlerin asıl muhatabı tüm Elchyn Catering ekibine, En çok da bir an bile yanımızdan ayrılmayan Burcu Hanım'a, küçük aksaklıkları daha biz fark edemeden çözen Uygu Bey'e ve bu sürecin tamamında yanımızda olan Beliz Hanım'a, çok çok teşekkürler...

Sevgilerimizle

Yıldız Teknik Üniversitesi ÖğrencileriTeşekkür Mektubu

Elchyn Catering Ailesine,

10 Haziran 2013 Pazartesi günü Fransız Bahçelerinde düzenlemiş olduğumuz Yıldız Teknik Üniveristesi Mezuniyet Balosu'nun öncesinde ve balo süresince göstermiş olduğunuz yakın ilginiz,özeniniz ve kusursuz hizmetiniz için başta Beliz Hanım ve Uygu Bey olmak üzere,emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Bir başka organizasyonda görüşmek ümidiyle.

Sevgi ve Saygılarımızla ;

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrencileri
Abdurrahman Erişkin, Nilda Hamurcu, Çağdaş Uyanık, Selen Hekimoğlu, Burak İnce, Hande Bitrim, Begüm Eryar, Oğuzhan Öztürk

Yuksel BurhanogluTeşekkür Mektubu

Uygu Bey Merhaba,

Bildiğiniz gibi 5 mayıs günü çocuklarımızı Fransız Bahçesinde evlendirdik.

Organizasyon tümü ile çok başarılıydı Beliz Hanım ve sizin sayenizde hiç bir şey aksamadı. Sizlerle geçirdiğimiz 13 saat boyunca tüm ekibiniz mükemmeldi, Burcu hanımın hep yanımızda olup koordinasyonu sağlaması işleri çok kolaylaştırdı. Yemekler lezzetli servis hızlıydı. Bar ve içki servisi çok iyiydi.

Funda Hanım ve Bülent beylerin çiçek tasarımları, bahçe ve çadır içi dekorasyonları çok güzeldi. Çok romantik ve etkileyici bir ortam yarattılar.

Murat beyin müzikleri çok güzeldi. Yemek müzikleri ile bile konuklarımızı dansa hazırladılar. Daha sonra seçtikleri şarkılarla tempoyu hiç düşürmeden canlı neşeli çok güzel parti yaptılar. Ayşegül hanımın koordinasyonu sayesinde tüm düğünün zamanlaması mükemmeldi planlandığı gibi geçti.

Fotoğraf çeken ve kameraman arkadaşlarınız da her anı belgelediler. Ve tabiki tüm bunlarda birebir görmediğimiz "sahne arkasındaki" diğer arkadaşlarınızında emeği büyüktü.

Bizi arayanlardan da hep övgü dolu sözler duyduk. Onların arasında yönetici olarak otel çalışanı olduğu kadar Çırağan gibi yerlerde çocuklarını evlendirmiş olanlar da var.

Kısacası çok başarılı ekip çalışması oldu ; biz ve konuklarımız çok memnun kaldık. Beliz Hanımın bende mailı yok dolayısıla size yazıyorum onunla ve diğer emeği geçen arkadaşlarınızla yazdıklarımı paylaşırsanız memnun olurum.
Çok tesekkurler

Zeynep & MertTeşekkür Mektubu

Belizcim merhaba,
Düğün sonrası yorgunluğumuzu attık, herşey gayet yolunda gidiyor...

Tüm o telaşlardan sonra evliliğimizin tadını çıkartıyoruz.

Düğün o kadar keyifli geçti ki bizim için dvd yi izledikçe ne kadar güzel olduğunu tekrar tekrar anlıyor, hatırlıyoruz. Çok kişi hayatlarında gördükleri en güzel, en zarif ve eğlenceli düğünlerden biri olduğunu ifade etti, sizin de bunda payınız çokkkkk büyük.

Öncelikle biz de bu özel günümüz için sizi seçtiğimize çok ama çok mutluyuz..
İlk karar anımızdan düğün sonrasına kadar herşey o kadar içimize sindi ki..
Tekrar teşekkürler desteğiniz için...

Tüm davetliler mekanı çok beğenmiş..
Duymamış veya daha önce gelmemiş pek çok kişi vardı düğünde.. Bizim ki çok iyi bir referans oldu diyebilirim.
Mekanın güzelliği ve ambiansı pek çok kişiyi girer girmez büyülemiş. :)
İkinci olarak herkes servisten ve ilgiden , hiç aksamayan organizasyondan ne kadar memnun kaldığını söyledi defalarca..
Ailelerimiz dahil ( ki en zor onlar beğenir bilirsin) sizin profesyonelliğinize hayran kalmış.
Hiç bir şeyin aksamadığını defalarca dile getirdiler.
Yemeklerin lezettinden de bahsetti çoğu davetli.
Herkes tabağımızdakileri sildik süpürdük hiç düğün yemeği gibi değildi dedi Önceden yemek yiyip gelmeyi düşünenler bile olmuş nasılsa güzel olmaz diye :) iyi ki yapmamışız dediler..
Soğuklar soğuk, sıcaklar sıcak geldi dendi.
Yemekler genel anlamda herkesin damak tadına da çok uymuş..
Bir de değişik sunumun özellikle farklılaştırdığımız meze tabağının şıklığı hoşa gitmiş.
Düğün pastasının da çok lezzetli olduğunu söylediler.. ( biz hatırlamıyoruz elbette :) )

Herşeyden önemlisi gelin damat olarak biz sizlerin desteğini hep hissettik.
Çok detay konuşmamış ve prova vs yapmamış olmamıza rağmen öncesinde ve nikah gününde sizlerin yönlendirmeleri ile herşey sorunsuz akışında gerçekleşti.

Videoyu izledikçe özellikle nikah öncesi ve hemen sonrasında sizin ekip olarak kendi içinizdeki uyuma hayran kaldık. ( foto , video, ayşegül, sen, dj)

Az da olsa hissettiğimiz stres sizin profesyonelliğinizle endişeden ziyade tatlı telaşa dönüştü.
Umarım yazdıklarım faydalı olmuştur.
Bizden sonra evlenecek arkadaş ve akrabalarımıza Fransız Bahçelerini şiddetle tavsiye edeceğimizi bilmenizi isteriz.
En güzel ve özel günümüzü daha da güzelleştirdiğiniz için tüm ekibe tekrar tekrar çok teşekkürler..

Sevgiler

Zeynep Köse & Halit Erol ŞengünlerTeşekkür Mektubu

Sevgili ELCHYN Ailesi,

14 Haziran Cuma 2013 günü Zeynep ve ben Fransız Bahçelerinde evlenerek bir aile olduk. Ama anladık ki sadece bu kadar değilmiş. Dünyada evlendiği gün onlarca kişilik bir aileye sahip olan yegane çiftiz sanırım. Çünkü artık sizleri de ailemizin bir parçası olarak görüyor ve öyle kabul ediyoruz.

Muhteşem ambiyans için mi sevinelim, düğün öncesinde, sırasında ve sonrasında kahrımızı çeken ve yüzünden bir an olsun gülümsemeyi düşürmeyen nedimemiz için mi teşekkür edelim, 40 kişilik ekibiyle harikalar yaratıp “sıfır” (gerçekten) şikayet ile geceyi tamamlayan, yetmezmiş gibi her gördüğüm kişiden hakkında methiyelerin düzüldüğü UYGU kardeşimize mi teşekkür edelim, düğünde yağmur yağmasın diye kağıda 40 kelin adını yazıp ağaca asanlara mı teşekkür edelim (çünkü sahiden yağmur yapmadı), yoksa her anı en ince detayına kadar düşünüp adeta karanlıkta yolumuzu aydınlatan ve her şeyden önemlisi bizi yeni ailemizle tanıştırıp bu organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan BELİZ hanıma mı teşekkür edelim şaşırmış vaziyetteyiz.

14 Haziran sizlerin sayesinde sadece bizim düğünümüz olarak değil, hayatımızın en eğlenceli ve kusursuz günü olarak da hafızalarımızdaki yerini aldı.

Saydığımız/sayamadığımız her şey ama her şey için sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Not: İmkanım olsa, sırf Fransız Bahçelerinde bir düğün daha yapabilmek için boşanıp tekrar evlenicem. En olmadı ikinciyi beklicez artık J
Ahi Çelebi Caddesi No: 50 Tarabya - İstanbul    +90 0212 321 31 11   +90 212 321 31 48   +90 0530 497 54 54

Fransız Bahçeleri © 2016 Jardin de France